TÄVLINGS-KALENDER 2017

SVERIGE

 

Dag

Distrikt

Klubb

Sjö

Benämning

Övrigt

Dec.

 

 

 

 

 

3

Lör

Härjedalen

Svegs SFK

 

HD Cupen

 

3

Lör

Norge

Åsene JFF

Landsjön

Landsjömästerskap

 

4

Sön

Dalarna

Ovansiljans SFK

 

HD Cupen

 

4

Sön

Norge

Trysil SFK

Örsjön

 

 

10

Lör

Hälsingland

Woxnadalens SFK

 

Lucianappet 

 

10

Lör

Värmland

SFK Älvkroken

Rangsjön

Lussenappet

 

10

Lör

Dalarna

Tunabygden

 

Höstdarren Mormyska

 

11

Sön

Dalarna

Tunabygden

 

Höstdarren Mormyska

 

11

Sön

Jämtland

Jämtlandskroken

Halasjön

 

Seriepimpel 1

17

Lör

Dalarna

Grängesfirren

Björken

Skinknappet

 

17

Lör

Värmland

SFK Wasa

Baggtjärn

 

 

17

Lör

Dalarna

Tunabygden

 

Dalakampen Mormyska

 

18

Sön

Dalarna

Tunabygden

 

Dalakampen Mormyska

 

18

Sön

Värmland

Jössefiskarna

Kolsjön

Skinkmete

 

18

Sön

Norge

Gjövik och Toten

Skumsjön

Norgecup 1

 

18

Sön

Dalarna

Älvdalens SFK

 

Öppet KM 2

 

18

Sön

Västmanland

Fagersta AFK

Stora Aspen

 

Serietävling 1

25

Sön

Hälsingland

AFK Fyra fiskar

 

Juldagsnappet

 

26

Mån

Hälsingland

SFK Ljusnan

Hybosjön

 

 

26

Mån

Norge

Brandval JFF

Steinreien

 

 

26

Mån

Värmland

Jössefiskarna

Sulviken

 

 

26

Mån

Södermanland

Gnesta SFK

Frösjön

 

 

26

Mån

Värmland

SFK Wasa

 

 

 

26

Mån

Dalarna

Smedjebacken

Barken

 

 

26

Mån

Örebro

Noragyttorp

Norrsjön

Julnappet

Serietävling 1

31

Lör

Västmanland

Fagersta AFK

Snyten

 

 

31

Lör

Hälsingland

AFK Flugan

 

Nyårsnappet

 

31

Lör

Uppland

Norrtälje

 

Nyårsnappet

 

31

Lör

Värmland

SFK Wasa

Färnsjön

Nyårssmällen

 

Jan.

 

 

 

 

 

1

Sön

Värmland

SFK Trekroken

 

 

 

1

Sön

Dalarna

Borlänge SFK

Ösjön

Nyårsnappet

 

6

Fre

Örebro

Hällekroken

Siksjön

 

Serietävling 2

6

Fre

Dalarna

Falubygden

 

 

 

6

Fre

Värmland

SFK Pirken

Skacksjön

Klubbkampen

 

6

Fre

Västmanland

Mälardalens TF

 

Mormyska

 

6

Fre

Västernorrland

Y-kroken

Öjesjön

Trettondagsnappet

DM Serie 1

7

Lör

Västmanland

Atletfiskarna

Åmäningen

Halvarsviken

Serietävling 2

7

Lör

Värmland

Jössefiskarna

Bysjön

 

 

7

Lör

Småland

Tenhults SFK

 

 

Seriepimpel 1

7

Lör

Hälsingland

SFK Ljusnan

 

 

 

7

Lör

Dalarna

Tunabygdens SFK

 

DM 1 Mormyska

 

8

Sön

Dalarna

Älvdalens SFK

 

Öppet KM 3

 

8

Sön

Värmland

SFK Wasa

 

 

 

8

Sön

S.Älvsborg

FK Knallen

 

Sjuhäradsmästerskap

 

8

Sön

Norge

SFK Raufjöringen

Vingersjön

Norgecup 2

 

8

Sön

Småland

Njudungsfiskarna

 

 

DM pimpel 1

8

Sön

Skaraborg

Skara SFK

Flämsjön

 

DM Serie 1

8

Sön

Jämtland

Jämtlandskroken

Östra Mårdsjön

 

Seriepimpel 2

8

Sön

Västmanland

Silverfiskarna

 

 

 

8

Sön

Dalarna

Tunabygdens SFK

 

DM 2 Mormyska

 

8

Sön

Örebro

Götlunda FK

 

DM Mormyska 2016

 

14

Lör

Norge

SFK Raufjöringen

Vingersjön

 

 

14

Lör

Västmanland

Silverfiskarna

 

Ramsjöpirken

 

14

Lör

Småland

Forserums SFK

 

 

Seriepimpel 2

14

Lör

Östergötland

SFK Firren

Järnlunden

Eda

 

14

Lör

Värmland

SFK Trekroken

Borgviksjön

 

 

15

Sön

Värmland

SFK Trekroken

 

 

 

15

Sön

Värmland

Jössefiskarna

Gunnern

 

 

15

Sön

Norge

Båstad Grunneier JFF

Sticklatjärn

 

 

15

Sön

Norge

Odal SFK

Storsjön

Norgecup 3

 

15

Sön

S.Älvsborg

FK Knallen

 

 

 

15

Sön

Södermanland

Katrineholms SF

Storsjön

 

DM 1

15

Sön

Skaraborg

Tibro SFK

 

 

DM Serie 2

15

Sön

Kalmar

Gullringens SFK

 

 

DM 1

15

Sön

Jämtland

Jämtlandskroken

Näversjön

 

Seriepimpel 3

15

Sön

Stockholm

Enskede

 

 

Serie 1

15

Sön

Örebro

Noragyttorp

Norasjön

Norarycket / Pimpelf. mot Cancer

Serietävling 3

21

Lör

Hälsingland

SFK Ljusnan

 

 

 

21

Lör

Småland

Tenhults SFK

 

 

Seriepimpel 3

21

Lör

Stockholm

 

 

DM 1+2 Mormyska

 

21

Lör

Östergötland

Rimforsa FK

Åsunden

Kårtorp

 

21

Lör

Dalarna

Smedjebackens SFK

Leran

 

DM Serie 1

21

Lör

Värmland

Solstadsfiskarna

S. Hyn

 

 

22

Sön

Värmland

Jössefiskarna

Kyrkviken

 

 

22

Sön

Värmland

SFK Trekroken

 

 

 

22

Sön

S.Älvsborg

Sandareds SFK

 

 

DM delt 1

22

Sön

Värmland

SFK Wasa

 

 

 

22

Sön

Kalmar

Stångådalens SFK

 

 

DM 2

22

Sön

Småland

Forserums SFK

 

 

DM pimpel 2

22

Sön

Västmanland

Atletfiskarna

 

 

 

22

Sön

Jämtland

Jämtlandskroken

Näkten

 

Seriepimpel 4

22

Sön

Skaraborg

Skara SFK

Skärvalången

 

DM Serie 3

22

Sön

Dalarna

Grängesfirren

 

Januarinappet

 

22

Sön

Stockholm

Norrtälje

 

 

Serie 2

22

Sön

Örebro

Götlunda FK

Hjälmaren

 

Serietävling 4

28

Lör

Västmanland

Sturefiskarna

Hjälmaren

 

Serietävling 3

28

Lör

Hälsingland

AFK Fyrafiskar

Härnebosjön

Hälsinglands öppna

 

28

Lör

Dalarna

Leksandsfirren

Byrviken

 

DM Serie 2

28

Lör

Östergötland

FK Jokers

St.Rengen

Jokernappet Ringsnäs

 

28

Lör

Småland

 

 

Kommunmästerskap Eksjö-Nässjö

 

28

Lör

Värmland

SFK Trekroken

Longsjön

Öppna Grumscupen 1

 

29

Sön

Värmland

SFK Trekroken

Grumsfjorden

Öppna Grumscupen 2

 

29

Sön

S.Älvsborg

Horreds FK

 

 

DM delt 2

29

Sön

Kalmar

Vrångfalls AFK

 

 

DM 3

29

Sön

Småland

Smaff

 

 

DM pimpel 3

29

Sön

Skaraborg

 

 

DM 1 + 2 Mormyska

 

29

Sön

Jämtland

Jämtlandskroken

Draftsjön

 

Seriepimpel 5

29

Sön

Norge

Drammens SFK

Steinsfjorden

Norgecup 4

 

29

Sön

Västmanland

Mälardalens TF

 

Mormyska

 

29

Sön

Stockholm

Täby

 

 

Serie 3

29

Sön

Örebro

Karlskoga

 

DM - Individuellt

Serietävling 5

29

Sön

Hälsingland

BTK-90

 

 

 

Feb.

 

 

 

 

 

4

Lör

Norge

Arendal JFF

Vallekilen

 

 

4

Lör

Norge

Rakkestad o Degernäs

Skjeklesjön

 

11.00 - 15.00

4

Lör

Västmanland

Fagersta SFK

S. Barken

Vads såg

Serie reserv

4

Lör

Hälsingland

Woxnadalens SFK

 

 

 

4

Lör

Östergötland

FK Jokers

 

DM ind + lag

 

4

Lör

Småland

Forserums SFK

 

 

Seriepimpel 4

4

Lör

Stockholm

 

 

DM 3 Mormyska

 

4

Lör

Värmland

Jössefiskarna

Kyrkviken

 

 

5

Sön

Värmland

Jössefiskarna

Värmeln

 

 

5

Sön

Värmland

SFK Wasa

 

 

 

5

Sön

Värmland

SFK Trekroken

 

 

 

5

Sön

Norge

Trögstad JFF

Hemnessjön

 

 

5

Sön

Norge

SFK Pimpel Sör

Akersvattnet

Norgecup 5

 

5

Sön

Småland

 

 

DM Mormyska

 

5

Sön

Södermanland

Nyköping-Oxelösund SF

Båven alt. Lidsjön

 

DM 2

5

Sön

Kalmar

Stångådalens SFK

 

Öppna Björkb.mästerkapet

5-timmars

5

Sön

S.Älvsborg

Sandareds SFK

 

 

 

5

Sön

Skaraborg

Tärnan SFK

Stråken

 

 

5

Sön

Västmanland

 

 

KM Dag

 

5

Sön

Stockholm

Distriktet

 

DM Individuellt + Lagtävling

Ej öppen tävling

5

Sön

Örebro

Vattnan

 

DM - Lagtävling

 

10

Fre

Dalarna

Tunabygden

 

Mormyskafestival

 

11

Lör

Dalarna

Tunabygden

 

Mormyskafestival

 

11

Lör

Skaraborg

 

Vristulven

RST

 

11

Lör

Småland

Tenhults SFK

 

 

Seriepimpel 5

11

Lör

Östergötland

SFK Firren

Ämmern

Söderö

 

11

Lör

Västmanland

Mälardalens TF

 

 

Serietävling 4

11

Lör

Hälsingland

AFK Flugan

 

Sportfiskecentrumnappet

 

12

Sön

Dalarna

Älvdalens SFK

 

Öppet KM 4

 

12

Sön

Dalarna

Tunabygden

 

Mormyskafestival

 

12

Sön

Norge

Eidsberg JFF

Lundebyvattnet

 

 

12

Sön

Norge

SFK Acerina

Lyseren

Norgecup 6

 

12

Sön

S.Älvsborg

FOF Älgen

Öresjön

Borås Öppna

 

12

Sön

Södermanland

Hälleforsnäs FVF

 

 

DM 3

12

Sön

Skaraborg

 

 

DM 3 + 4 Mormyska

 

12

Sön

Värmland

Torsby SFK

Velen

 

 

12

Sön

Västmanland

Atletfiskarna

 

 

 

12

Sön

Kalmar

Virserum SFK

 

 

DM 4

12

Sön

Stockholm

FK Forellen

 

 

Serie 4

12

Sön

Örebro

Vattnan

 

 

Serie Reserv 1

18

Lör

Hälsingland

AFK Flugan

 

Hjortingsminne

 

18

Lör

Västmanland

Mälardalens TF

 

Mormyska

 

18

Lör

Norge

Rakkestad o Degernäs

Glomsrödsjön

 

11.00 - 15.00

18

Lör

Norge

Odal SFK

Dölisjön

 

 

18

Lör

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Sundsjön

Sundsjökulan

 

18

Lör

Östergötland

Rimforsa FK

Åsunden

Mjölkvik

 

18

Lör

Småland

Kronoberg

 

Smålandsmästerskap

 

18

Lör

Dalarna

Smedjebackens SFK

N. Barken

 

 

18

Lör

Värmland

SFK Pirken

Lidsjön

 

 

19

Sön

Norge

Arendal JFF

Molandsvattnet

 

 

19

Sön

Norge

Udnes JFF

Finnholtsjön

 

 

19

Sön

Norge

Råde JFF

Vansjö

 

 

19

Sön

Värmland

Brevik SK

Ränken

Breviksnappet

 

19

Sön

Östergötland

Malexander SFK

 

DM Mormyska

 

19

Sön

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Bensjön

Bensjökulan

 

19

Sön

Södermanland

Torshälla SFK

 

 

 

19

Sön

S.Älvsborg

FK Knallen

 

 

DM delt 3

19

Sön

Småland

Forserums SFK

 

 

Seriepimpel 6

19

Sön

Skaraborg

Skara SFK

Lerdalalången

Långenmästerskap

 

19

Sön

Dalarna

Älvkroken

Skramsen

 

DM Serie 3

19

Sön

Hälsingland

SFK Ljusnan

 

 

 

19

Sön

Västmanland

Atletfiskarna

 

DM Individuellt

 

19

Sön

Stockholm

Stäket SF

 

 

Serie 5

19

Sön

Örebro

Frövi SFK

Väringen

Väringen Cup

Serie Reserv 2

25

Lör

Hälsingland

BTK-90

 

DM Individuellt

 

25

Lör

Västmanland

Mälardalens TF

 

DM Lagtävling

 

25

Lör

Örebro

Degerfors

 

 

Serie Reserv 3

25

Lör

Dalarna

Ovansiljans SFK

 

DM Individuellt & Lagtävling

DM Serie 4

25

Lör

Kalmar

Vrångfalls AFK

Mossjön

 

 

25

Lör

Skaraborg

Tibro SFK

Kyrksjön

 

 

25

Lör

Västernorrland

SFK Högakusten

 

Ångermanlands öppna

DM Serie 2

25

Lör

Norge

Siljan JFF

Gorningen

 

11.00 - 15.00

25

Lör

Norge

Eidsvoll Skog JFF

Skrukkelisjön

Fylkemästerskap

11.00 - 15.00

25

Lör

Norge

Drammens SFK

Lövnesvannet

Fylkemästerskap

 

25

Lör

Värmland

Nordmarksfiskarna

V. Silen

DM Lagtävling

 

25

Lör

Jämtland

Ulriksforsarna

 

Jämtcupen

 

26

Sön

Jämtland

Ulriksforsarna

 

Jämtcupen

 

26

Sön

Norge

Arendal JFF

Hovatn

Fylkemästerskap

 

26

Sön

Norge

Kongsvinger JFF

Nordre Öyungen

Fylkemästerskap

 

26

Sön

Norge

Båstad Grunneier JFF

Öyeren

Fylkemästerskap

 

26

Sön

Norge

Oslomarka JFF

Lysern

Fylkemästerskap

11.00 - 13.00

26

Sön

Västernorrland

SFF Stenbiten

Kyrkviken

Kramforsnappet

 

26

Sön

Södermanland

Kvicksund FVF

Ev. Mälaren

 

DM 4

26

Sön

Värmland

 

Kattfjorden

Pimpelfiskare mot cancer

 

26

Sön

Östergötland

SFK Baltzar

Lien

Cancertävlingen

 

26

Sön

Skaraborg

Tibro SFK

Örlen

 

 

26

Sön

Småland

Tenhults SFK

 

Tallin fisket välgörenhetstävling

 

26

Sön

Hälsingland

SFK Ljusnan

 

DM Lagtävling

 

26

Sön

Stockholm

Vaxholm

 

 

Serie 6

26

Sön

Örebro

Götlunda FK

 

DM Mormyska 2017

 

26

Sön

Dalarna

Borlänge SFK

Runn

Cancertävlingen

 

Mars

 

 

 

 

 

4

Lör

Norge

Toten JFF

Mjösa

Norskamästerskapen lagtävling

 

4

Lör

Hälsingland

Woxnadalen

Mållången

Woxnadalsnappet

 

4

Lör

Dalarna

Leksandsfirren

 

 

 

4

Lör

Västmanland

Silverfiskarna

Hörendesjön

Mellansvenska lagmästerskapen

 

4

Lör

Dalarna

Älvdalens SFK

 

Öppet KM 5

 

4

Lör

Västernorrland

SFK Storfiskarna

Storsjön

Storfiskarnappet

DM Serie 3

4

Lör

Värmland

 

 

KM Dag

 

4

Lör

Norrbotten

Luleå SFK

Södra hamnen

(preliminärt datum) Lulenappet

 

5

Sön

Norge

Toten JFF

Mjösa

Norskamästerskapen Individuellt

 

5

Sön

Skaraborg

Mariestad SFK

Vänern

 

 

5

Sön

Östergötland

Malexander SFK

Sommen

Sommenrycket

 

5

Sön

Södermanland

Eskilstuna SF

 

Lagtävling 3-manna

 

5

Sön

Västerbotten

Skellefteå SFK

Ursviksfjärden

Ursviksnappet

11.00 - 14.00

5

Sön

Västmanland

Fagersta AFK

Åmäningen

Bergslagsmästerkap

 

5

Sön

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Hosjön

 

 

5

Sön

Värmland

Åmotfors AFKT

Bysjön

DM Individuellt

 

5

Sön

Stockholm

Sportfiskeboden

 

Sportfiskeboden cup

 

5

Sön

Hälsingland

BTK-90

 

Vansätternappet

 

5

Sön

Dalarna

Lingheds SFK

 

Linghedsnappet

 

10

Fre

Jämtland

Jämtlandskroken

 

Kälarne Cup

 

11

Lör

Jämtland

Jämtlandskroken

 

Kälarne Cup

 

11

Lör

Norge

Asker JFF

Gjellumvattnet

 

11.00 - 15.00

11

Lör

Västernorrland

Öbacka SFK

Storvegsjön

Öbackanappet

DM Serie 4

11

Lör

Östergötland

SFK Firren

Risten

Missmyra

 

11

Lör

Värmland

SFK Älvkroken

 

DM Mormyska

 

11

Lör

Värmland

SFK Wasa

 

 

 

11

Lör

Hälsingland

Byalag Grängen

 

Grängennappet

 

11

Lör

Dalarna

Falubygdens SFK

Runn

Falumästerskapet

 

12

Sön

Jämtland

Jämtlandskroken

 

Kälarne Cup

 

12

Sön

Norge

Röyken o Åros JFF

Skapertjärn

 

 

12

Sön

Norge

Brandval JFF

Nugguren

 

 

12

Sön

Västernorrland

FVF Öringen

Ångermanälven

Dynäsnappet

 

12

Sön

Dalarna

Borlänge SFK

Ösjön

Borlängemästerskapet

 

12

Sön

Skaraborg

Skara SFK

Vristulven

 

 

12

Sön

Värmland

Jössefiskarna

Glafsfjorden

 

5-timmars

16

Tor

Dalarna

Grängesfirren

 

Mittiveckannappet

 

17

Fre

Norge

NM Gjövik

 

Förtävling NM

 

18

Lör

Norge

NM Gjövik

 

Nordiskamästerskapen

 

18

Lör

Värmland

Torsby SFK

Gröcken

 

 

18

Lör

Västerbotten

PK Nordic

 

 

 

18

Lör

Jämtland

Bergsfiskarna

 

Bergsnappet

 

18

Lör

Västernorrland

FVF Öringen

 

DM Pimpel

 

18

Lör

Västmanland

Mälardalens TF

 

DM Mormyska

 

18

Lör

Skaraborg

Tibro SFK

Kyrksjön

 

 

18

Lör

Hälsingland

AFK Fyra fiskar

Bergviken

Kilaforsnappet

 

19

Sön

Jämtland

Sportfiskarna J/H

Sösjön

Sösjöpimpeln

 

19

Sön

Västerbotten

Sportfiskarna Örträsk

 

Delt. 1 Storfiskarn Långsele

 

19

Sön

Västmanland

Silverfiskarna

Österviken

 

 

19

Sön

Skaraborg

Tibro SFK

Viken

 

5-timmars

19

Sön

Västernorrland

Sundsvalls SFK

Sidsjön

ST-nappet

 

19

Sön

Hälsingland

AFK Flugan

 

Flugannappet

 

19

Sön

Dalarna

Smedjebackens SFK

N. Barken

Barkennappet

Söderbärke

25

Lör

Dalarna

Älvdalens SFK

Nässjön

Älvdalsnappet

 

25

Lör

Västmanland

Fagersta AFK

Åmäningen

 

5-timmars

25

Lör

Västerbotten

 

 

Åselenappet

 

25

Lör

Jämtland

SM Jämtlandskroken

 

SM Mormyska

 

26

Sön

Jämtland

SM Jämtlandskroken

 

SM Mormyska

 

16

Sön

Norge

Odal JFF

Storsjön

 

 

26

Sön

Västerbotten

Norsjö SFK

 

DM pimpel

 

26

Sön

Jämtland

 

 

Bybergspimpeln

 

April

 

 

 

 

 

1

Lör

Norge

SFK Raufjöringen

Rögden

 

11.00 - 15.00

1

Lör

Västerbotten

SM Skellefteå SFK

Burträsksjön

SM Individuellt

 

2

Sön

Västerbotten

SM Skellefteå SFK

Burträsksjön

SM Lagtävling

 

2

Sön

Norge

Toten JFF

Grönnsjön

 

11.00 - 15.00

2

Sön

Norge

SFK Raufjöringen

Rögden

 

11.00 - 15.00

8

Lör

Dalarna

Skinnkroken

 

Skinnarnappet

 

8

Lör

Norge

Gjövik och Toten

Sillongen

 

11.00 - 15.00

8

Lör

Jämtland

Bergsfiskarna

 

DM Pimpel

 

8

Lör

Värmland

SFK Älvkroken

Fageråssjön

 

 

8

Lör

Västerbotten

Sportfiskarna Örträsk

 

Delt. 2 Storfiskarn Vargträsk

 

8

Lör

Norrbotten

Järvträsk byastugeförening

 

Järvträsknappet

11.00 - 14.00

9

Sön

Västerbotten

Norsjö SFK

 

Norr-dons nappet

10.00 - 15.00

9

Sön

Norrbotten

Älvsby SFK

Arvidsträsk

DM Pimpel

 

9

Sön

Norrbotten

Kiruna IF

Luossajärvi

Kiruna hugget

 

9

Sön

Jämtland

Bergsfiskarna

 

DM Pimpel

 

9

Sön

Värmland

SFK Älvkroken

Letten

 

 

9

Sön

Dalarna

Älvdalens SFK

Vansjön

Öppet KM 6

5 tim.

12

Ons

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Björnsjön

 

16.00 - 19.00

13

Tor

 

 

 

 

 

14

Fre

Norrbotten

Minkarna

 

Pitenappet

 

14

Fre

Norge

Eidskog JFF

S. Öiongen

Öiongmästerskap

 

14

Fre

Västerbotten

 

Österfjärden

Påskpnappet

11.00 - 13.00

14

Fre

 

 

 

 

 

14

Fre

Dalarna

Idreöringen

Idresjön

Idrerycket

 

15

Lör

Västerbotten

Sportfiskarna Örträsk

 

Delt. 3 Storfiskarn Örträsk

 

16

Sön

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Revsundssjön

Vikinganappet

09.00 - 13.00

16

Sön

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Revsundssjön

 

16.00 - 19.00

16

Sön

Dalarna

Venjansfirren

Venjan

Venjanspirket

 

17

Mån

Jämtland

Sundsjöfiskarna

Sundsjön

Torsängspimpeln

 

17

Mån

Dalarna

Ovansiljans SFK

St. Hamrasjön

OS Pimpeln

5 tim

17

Mån

Dalarna

Särnaharren

Särnasjön

Särnanappet

 

18

Tis

Dalarna

Särnaharren

 

Särna fjällcup

 

19

Ons

Dalarna

Särnaharren

 

Särna fjällcup

 

20

Tor

Dalarna

Särnaharren

 

Särna fjällcup

 

21

Fre

Dalarna

Särnaharren

 

Särna fjällcup

 

22

Lör

Norge

Trysil SPFK

Rysjön

Trysilcupen

 

23

Sön

Norge

Trysil SPFK

Eltsjön

Trysilcupen

 

24

Mån

Dalarna

Stormens vänner

 

Sälen cup

fm.

24

Mån

Dalarna

Stormens vänner

 

Sälen cup

em.

25

Tis

Dalarna

Stormens vänner

 

Sälen cup

fm.

25

Tis

Dalarna

Stormens vänner

 

Sälen cup

em.

26

Ons

Dalarna

Stormens vänner

 

Sälen cup

fm.

27

Tor