OKHnew.jpg (14503 bytes)

pix-vit.gif (43 bytes)Tävlingpix-vit.gif (43 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
gr_s_u.gif (872 bytes) OKH hemsida

gr_s_l.gif (846 bytes) Resultat

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)

Klubbresultat

pix-vit.gif (43 bytes)

 

gby81.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes)17 Augusti Ludvika OK

 

H18 ELIT (16) 7550 m    
1 (0341) Rost Erik Alfta-Ösa OK 1.00.38
2 (0635) Goth Gustaf Kvarnsvedens GOIF OK 1.05.18
3 (0613) Håkansson Anders IFK Hedemora OK 1.06.25
5 (0815) Broström Robert OK Hedströmmen 1.14.20
(1042) Vikström Jonas OK Hedströmmen Felst.
       
D21 ELIT (29) 7620 m    
1 (0104) Johansson Emma Kristinehamns OK 1.03.46
2 (0003) Engstrand Emma Stora Tuna IK 1.04.23
3 (0062) Forslund Rose-Marie IFK Hedemora OK 1.05.28
18 (0134) Einarsson Cecilia OK Hedströmmen 1.23.05
       
H65        (27) 4110 m    
1   Stjernström Karl-Axel OK Hedströmmen 42.44
2   Vallin John Stora Tuna IK 42.56
3   Söder Ingemar OK Järnbärarna 44.19
       
H60        (34) 4600 m    
1   Johansson Karl IFK Hedemora OK 40.49
2   Johansson Olle IFK Hedemora OK 43.23
3   Magnusson Lennart IFK Hedemora OK 47.12
4   Eriksson Ragnar OK Hedströmmen 48.20
       
H40     (28) 6520 m    
1   Löwegren Niklas Stora Tuna IK 46.08
2   Hederskog Tord Hjs-Vansbro OK 51.51
3   Haglund Bengt Leksands OK 52.26
12   Åsberg Roger OK Hedströmmen 1.00.40
       
H16     (29) 4940 m    
1 (0666) Carlsson Thomas Alfta-Ösa OK 37.32
2   Goth Johan Kvarnsvedens GOIF OK 37.44
3   Lundgren Jonas Stora Tuna IK 38.38
19   Malmeström Magnus OK Hedströmmen 1.00.16
       
H14     (29) 3850 m    
1   Andersson Rassmus Säterbygdens OK 33.30
2   Silvemark Victor Dalaportens OL 35.22
3   Blomgren Erik Stora Tuna IK 37.06
20   Mikkelä Mattias OK Hedströmmen 1.05.33
       
D40     (15) 3820 m    
1   Kindlundh Åsa Alfta-Ösa OK 40.51
2   Ottosson Marianne Västerbergslagens OL 44.18
3   Gustafsson Mia OK Kåre 46.51
10   Broström Sylvia OK Hedströmmen 1.08.26
       
D12     (26) 2750 m    
1   Hansson Emelie OK Kåre 28.41
2   Gustafsson Matilda Domnarvets GOIF 29.10
3   Nilsson Jessica Stora Tuna IK 30.33
10   Mikkelä Johanna OK Hedströmmen 34.40
22   Malmeström Anna OK Hedströmmen 1.10.06


 

 

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes)


up.gif (861 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
Sidan senast uppdaterad 04-01-29 av Åke Larsson pix-gron.gif (807 bytes)

OKH's aktivitetskalender Klubbens startlistor, resultat m.m. Elit-sidorna Ungdoms-sidorna ..the truth is out there... Klotterplanket Gästboken snabbaste vägen till de andra..