OKHnew.jpg (14503 bytes)

pix-vit.gif (43 bytes)Tävlingpix-vit.gif (43 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
gr_s_u.gif (872 bytes) OKH hemsida

gr_s_l.gif (846 bytes) Resultat

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)

Klubbresultat

pix-vit.gif (43 bytes)

 

gby81.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) 18 Maj OK Malmia

 

D21 ELIT (18) 7600 m    
       
1 (0022) Tina  Junegard Tullinge SK 56:47
2 (0035) Lena  Eliasson IK Hakarpspojkarna 59:28
3 (0061) Louise  Göthfors Järfälla OK 59:48
       
10 (0134) Cecilia  Einarsson OK Hedströmmen 65:03
       
H60 (35) 5020 m    
       
1   Lars  Finbom OK Landehof 40:30
2   Karl  Johansson IFK Hedemora OK 40:55
3   Stig  Nordqvist Västerbergslagens OL 43:43
       
8   Ragnar  Eriksson OK Hedströmmen 47:11
       
H50 (26) 5610 m    
       
1   Lasse  Kokkonen Långshyttans AIK OK 45:33
2   Göran  Ryman Grycksbo IF OK 45:48
3   Ulf  Persson IFK Moras OK 46:10
       
12   Ulf  Kjellin OK Hedströmmen 59:46
       
H16 (18) 5310 m    
       
1   Anton  Östlin Linköpings OK 42:26
2   Stefan  Jadnert Malungs OK Skogsmårdarna 45:18
3   Marcus  Mikkelä OK Hedströmmen 47:09
       
12   Tomas  Kjellin OK Hedströmmen 70:02
       
H14 (18) 4180 m    
       
1   Erik  Blomgren Stora Tuna IK 32:06
2   Victor  Silvemark Dalaportens OL 32:28
3   Mattias  Argårds IFK Moras OK 35:02
       
12   Mattias  Mikkelä OK Hedströmmen 56:01
       
D65 (10) 3120 m    
       
1   Kerstin  Johansson IFK Hedemora OK 33:41
2   Britta  Daniels Malungs OK Skogsmårdarna 35:02
3   Laila  Nygren Säterbygdens OK 37:49
       
7   Birgit  Haglund OK Hedströmmen 46:33
       
       
D40 (10) 4420 m    
       
1   Mia  Gustafsson Järfälla OK 41:10
2   Ulrika  Johansson Köping-Kolsva OK 41:53
3   Marianne  Ottosson Västerbergslagens OL 43:05
       
8   Sylvia  Broström OK Hedströmmen 65:57
       
D12 (16) 3190 m    
       
1   Emelie  Hansson OK Kåre 28:21
2   Ida  Östberg Stora Tuna IK 31:22
3   Johanna  Mikkelä OK Hedströmmen 31:28


 

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes)


up.gif (861 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
Sidan senast uppdaterad 03-05-26 av Åke Larsson pix-gron.gif (807 bytes)

OKH's aktivitetskalender Klubbens startlistor, resultat m.m. Elit-sidorna Ungdoms-sidorna ..the truth is out there... Klotterplanket Gästboken snabbaste vägen till de andra..