OKHnew.jpg (14503 bytes)

pix-vit.gif (43 bytes)Tävlingpix-vit.gif (43 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
gr_s_u.gif (872 bytes) OKH hemsida

gr_s_l.gif (846 bytes) Resultat

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)

Klubbresultat

pix-vit.gif (43 bytes)

 

gby81.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) 17 Maj OK Malmia, kort

 

D21 ELIT  (19) 4130 m                        
       
     1   (0022) Tina  Junegard             Tullinge SK                  28:22
     2   (0200) Helena  Norberg            Stora Tuna IK                31:07
     3           Ingrid  Alexandersson      Stora Tuna IK                31:46
          
     8   (0134) Cecilia  Einarsson         OK Hedströmmen               33:29
       
 H65 (26)      2460 m                        
       
     1           Esbjörn  Jonsson           Gagnefs OK                   18:47
     2           Rolf  Andersson            Rimbo SOK                    19:41
     3           Karl-Axel  Stjernström     OK Hedströmmen               20:02
       
 H60 (34)      2450 m                        
       
     1           Lars  Finbom               OK Landehof                  17:13
     2           Börje  Palmkvist           Västerbergslagens OL         17:27
     3           Ragnar  Eriksson           OK Hedströmmen               17:51
          
    11           Sune  Liljekvist           OK Hedströmmen               21:45
       
       
 H16 (30)      3660 m                        
       
     1           Oskar  Lundberg            Dalaportens OL               23:44
     2           Andreas Nordfors           Stora Tuna IK                25:30
     3           Anton  Östlin              Linköpings OK                26:10
          
    11           Marcus  Mikkelä            OK Hedströmmen               28:42
       
       
 D65 (10)      2210 m                        
       
     1           Britta  Daniels            Malungs OK Skogsmårdarna     23:00
     2           Laila  Nygren              Säterbygdens OK              25:12
     3           Birgitta  Gustafsson       Dalaportens OL               29:25
          
     6           Birgit  Haglund            OK Hedströmmen               32:35
       
 D40 (22)      3230 m                        
       
     1           Karin  Hederskog           Hjs-Vansbro OK               26:43
     2           Mia  Gustafsson            Järfälla OK                  28:31
     3           Anna  Widström             Kvarnsvedens GOIF OK         28:56
          
    16           Sylvia  Broström           OK Hedströmmen               44:40
       
 U4 (2)  2410 m                        
       
     1           Jesper  Björkman           Stora Tuna IK                24:55
     2           Johanna  Mikkelä           OK Hedströmmen               37:22


 

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes)


up.gif (861 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
Sidan senast uppdaterad 03-05-26 av Åke Larsson pix-gron.gif (807 bytes)

OKH's aktivitetskalender Klubbens startlistor, resultat m.m. Elit-sidorna Ungdoms-sidorna ..the truth is out there... Klotterplanket Gästboken snabbaste vägen till de andra..