OKHnew.jpg (14503 bytes)

pix-vit.gif (43 bytes)Tävlingpix-vit.gif (43 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
gr_s_u.gif (872 bytes) OKH hemsida

gr_s_l.gif (846 bytes) Resultat

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)

Klubbresultat

pix-vit.gif (43 bytes)

 

gby81.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) 2 Maj Dalaportens OL

 

H18 ELIT  (63)  3750 m                         
       
     1   (0645) Klas Englund           Sundbybergs IK              22:37
     2   (0745) Andreas Pousette       Rånäs OK                    22:42
     3   (0341) Erik Rost              Alfta-Ösa OK                22:57
       
    42   (1042) Jonas Vikström         OK Hedströmmen              31:58
       
 D21 ELIT   (46)  5010 m                         
       
     1   (0035) Lena Eliasson          IK Hakarpspojkarna          33:35
     2   (0132) Caroline Kaipe         Leksands OK                 35:52
     3   (0046) Annika Lundström       Sundbybergs IK              38:23
       
     7   (0089) Anna Haglund           OK Hedströmmen              39:25
       
 H65 (32)  2320 m                         
       
     1           Rune Carlsson          Sundbybergs IK              20:09
     2           John Vallin            OK Hedströmmen              20:29
     3           Esbjörn Jonsson        Gagnefs OK                  21:43
       
     9           Karl-Axel Stjernström  OK Hedströmmen              23:20
       
 H60 (44)       2450 m                         
       
     1           Olle Johansson         IFK Hedemora OK             20:10
     2           L-O Mattsson           OK Roslagen                 20:48
     3           Hans Carlsson          OK Österåker                20:50
             
     5           Ragnar Eriksson        OK Hedströmmen              21:14
    14           Sune Liljekvist        OK Hedströmmen              23:59
       
 H50 (48)       3370 m                         
       
     1           Sven-Olov Wiklund      Arboga OK                   25:14
     2           Ulf Persson            IFK Moras OK                25:46
     3           Helge Elfström         Årsunda IF                  25:56
          
    33           Ulf Kjellin            OK Hedströmmen              36:22
       
 H45 (68)       3570 m                         
       
     1           Thomas Ericson         Alfta-Ösa OK                23:21
     2           Thomas Johansson       Rånäs OK                    24:07
     3           Ulf Burman             Gustavsbergs IF             24:10
       
    36           Mats Broström          OK Hedströmmen              34:11
       
 H18 (10)       3640 m                         
       
     1           Rickard Ekström        IF Thor                     33:41
     2           John Lundmark          Härnösands OK               34:56
     3   (1333) Kristoffer Skyttner    Stora Tuna IK               35:31
       
     7           Marcus Mikkelä         OK Hedströmmen              53:06
       
 H16 (62)       3590 m                         
       
     1   (8003) Johan Edin             Midälva OK                  23:00
     2           Timo Sild              OK Triangeln                23:16
     3           Trygve Olsen           O-Lag Löten                 23:21
       
    28           Tomas Kjellin          OK Hedströmmen              33:46
       
 D65 (11)       2210 m                         
       
     1           Irma Andersson         Rimbo SOK                   29:21
     2           Britta Daniels         Malungs OK Skogsmårdarna    31:59
     3           Laila Nygren           Säterbygdens OK             34:30
       
     5           Birgit Haglund         OK Hedströmmen              38:54
       
 D40 (33)       3150 m                         
       
     1           Åsa Kindlundh          Alfta-Ösa OK                24:52
     2           Gunnel Rask            OK Enen                     27:59
     3           Eva Lindström          Västerås SOK                28:42
       
    21           Sylvia Broström        OK Hedströmmen              46:17
    23           Helena Mikkelä         OK Hedströmmen              46:57
       
 D12 (39)       2070 m                         
       
     1           Caisa Grape            Stora Tuna IK               15:55
     2           Tove Alexandersson     Stora Tuna IK               17:18
     3           Maria Bois             Malungs OK Skogsmårdarna    17:42
       
    28           Johanna Mikkelä        OK Hedströmmen              28:11
       
 U3 (18)  2070 m                         
       
     1           Sara Forsberg          Sala OK                     18:55
     2           Nicolina Erlandsson    Väsby OK                    21:02
     3           Patrik Tancred         Väsby OK                    21:36
     4           Daniel Vikström        OK Hedströmmen              23:28

 

pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes) pix-gron.gif (807 bytes)
pix-vit.gif (43 bytes)


up.gif (861 bytes)

pix-gron.gif (807 bytes)
Sidan senast uppdaterad 03-05-05 av Åke Larsson pix-gron.gif (807 bytes)

OKH's aktivitetskalender Klubbens startlistor, resultat m.m. Elit-sidorna Ungdoms-sidorna ..the truth is out there... Klotterplanket Gästboken snabbaste vägen till de andra..